Εξετάσεις των μαθημάτων “Μαιευτική & Γυναικολογία” και “Εισαγωγή στη Μ & Γ”. Σεπτέμβριος 2019

Update 11/9/2019:

Α. Για τους φοιτητές που το χρωστούν οι εξετάσεις του μαθήματος του 5ου έτους (Εισαγωγή στη Μ & Γ) θα πραγματοποιηθούν ως εξής:
– Για τους φοιτητές που πραγματοποιούν την Κλινική Άσκηση του 6ου έτους αυτήν την περίοδο, η εξέταση θα γίνει στις 23/9/19 μαζί με την εξέταση της ομάδας τους της Μ & Γ του 6ου.
– Για τους υπόλοιπους φοιτητές που το χρωστούν η εξέταση θα γίνει στις 25/9/19 στις 10.00 στη Γυναικολογική Κλινική. Καλούνται όσοι δεν έχουν δηλώσει το όνομά τους στην παρακάτω φόρμα να το κάνουν έως την Κυριακή  15-9-19.

Β. Για τους φοιτητές που το χρωστούν οι εξετάσεις του μαθήματος του 6ου έτους (Μ & Γ) θα πραγματοποιηθούν στις 26/9/2019 στις 10.00 στη Γυναικολογική Κλινική.

Οι εξετάσεις είναι προφορικές.

Ιούλιος 2019

1. Οι φοιτητές που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις εξετάσεις του μαθήματος “Μαιευτική & Γυναικολογία” στην επαναληπτική εξεταστική (Σεπτέμβριος 2019) καλούνται να το δηλώσουν σε αυτή τη φόρμα έως τις 15/09/2019.

Οι εξετάσεις θα είναι προφορικές και η ημερομηνία τους θα ανακοινωθεί εγκαίρως.

2. Οι φοιτητές που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις εξετάσεις του μαθήματος “Εισαγωγή στη Μαιευτική & Γυναικολογία” στην επαναληπτική εξεταστική (Σεπτέμβριος 2019) καλούνται να το δηλώσουν σε αυτή τη φόρμα έως τις 15/09/2019.
Οι εξετάσεις θα είναι προφορικές και η ημερομηνία τους θα ανακοινωθεί εγκαίρως.

Επίσης, ενημερώνονται οι ενδιαφερόμενοι ότι πραγματοποιήθηκε η καταχώρηση στο σύστημα Κρόνος των βαθμών των επιτυχόντων φοιτητών της εξεταστικής του Ιουνίου.

Η ανακοίνωση αυτή θα επικαιροποιείται όποτε κρίνεται απαραίτητο.

Οι φοιτητές μπορούν να εγγραφούν στο μάθημα που τους ενδιαφέρει στο ecourse και να λαμβάνουν ενημέρωση στο ηλεκτρονικό τους ταχυδρομείο.